"A párna"
Ár:
23.900 Ft
| Párna keménységi foka: | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| KIVÁLÓ MINŐSÉG NÉMET MINŐSÉGI ALAPOKON! | |
|
|
|
Leírás
Az "A párna" kispárna egy nagyon megbecsülhető igen jó töltetminőségű párna (liba toll, 50% pehelytartalommal), nagyon szép finom pamutköper anyagból készülő párnával, jutányos áron, egy szép zippes külső huzatban, jól mosható anyagból.
Moshatóság: nagy kapacitású mosógépben, különleges mosószerrel, 60°-on kímélő programmal, bő vízflottával.
A tollal- és pehellyel töltött termékek mosási eljárása során elsődleges fontosságú a lehető legrövidebb idő alatti teljes kiszárítás!
Paraméterek
| Moshatóság | 60°C |
| Kollekció | billerbeck |
| Huzat | 100% natúr színű bio pamut |
| Töltet/Mag | Lúd toll és pehely, 50% pehelytartalommal |
| Töltőtömeg | 280 g |
| Méret | 36*48 cm |




