ADRI pehelypaplan
Ár:
161.000 Ft
| Melegtartó képesség | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| A KÉNYEZTETÉS HAGYOMÁNYA | |
|
|
|
Leírás
Billerbeck ADRI pehelypaplan 100% pamut huzatos, 90% pehelytartalommal rendelkező libapehely paplan kiemelkedően jó melegtartó és magas párakiegyenlítő képességgel rendelkezik. Előnye, hogy hatékony hőszigetelése pille súllyal párosul.
A paplan áttűzött varrástechnikája meggátolja a töltet elcsúszását.
Könnyű, meleg, rendkívül puha simogató érzetet ad.
Ideális őszi-tavaszi használatra, illetve télen ha nem nagyon alacsony a szoba hőmérséklete.
Paraméterek
| Moshatóság | 60°C |
| Kollekció | billerbeck |
| Huzat | 100% pamut |
| Konfekcionálás módja | 4*7 háló tűzéssel |
| Töltet/Mag | fehér, I.osztályú, lúdtoll és pehely, 90% pehelytartalommal (MSZEN12934) |
| Töltőtömeg | 650g |
| Méret | 135/140*200 cm |




