ALEXA kispárna
Ár:
21.900 Ft
| Párna keménységi foka: | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| ÉLMÉNY, AMI MEGÉRINT | |
|
|
|
Leírás
ALEXA pehely kispárna huzata simogató érzés kelt, amely a 100% pehelybiztos pamut huzatnak köszönhető, míg az 50% lúdtoll -50% pehelytartalom töltete biztosítja a puhaságot és egyben a pici apró tollak adják a párna tartását. 100%-ban természetes alapanyagokból készült termék.
Azoknak ajánljuk akik lapos, puha párnán szeretnek aludni és ragaszkodnak a tradicionális hosszú élettartalmú termékekhez. Hason alvóknak tökéletes!
Paraméterek
| Moshatóság | 60°C |
| Kollekció | billerbeck |
| Huzat | 100% pamut |
| Konfekcionálás módja | paszpóllal |
| Töltet/Mag | szürke, I.osztályú, lúd toll és pehely, 50% pehelytartalommal (MSZEN12934) |
| Töltőtömeg | 220g |
| Méret | 38*48 cm |




