Andi kispárna
Ár:
9.600 Ft
| Párna keménységi foka: | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| ÉLMÉNY, AMI MEGÉRINT | |
|
|
|
Leírás
Andi pehely kispárna a tradicionális, hagyományos alapanyagú termékeket keresőknek ajánljuk, hiszen 100%-ban természetes alapanyagokból készült: huzata 100% tollbiztos pamut, töltete víziszárnyas toll és pehely, 15% pehelytartalommal.
A toll rugalmas hosszan tartó támasztóerőt biztosít a párnában és megfelelő támasztást ad.
Remekül igazodik a fej és a nyak formájához, így anatómiailag kifogástalan alátámasztást biztosít.
Paraméterek
| Moshatóság | 60°C |
| Kollekció | billerbeck |
| Huzat | 100% pamut |
| Konfekcionálás módja | paszpóllal |
| Töltet/Mag | víziszárnyas toll és pehely, 15% pehelytartalommal. |
| Töltőtömeg | 330g |
| Méret | 38*48 cm |




