Cheryl light paplan
| Melegtartó képesség | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Megnyugtató megoldás allergiában szenvedők részére. | |
|
|
|
Leírás
A Cheryl Light paplan tökéletes választás meleg szobába vagy a nyári hónapokra. Könnyű, puha és lágy tapintású, mégis egyenletes meleget biztosít egész éjszaka.
A megnövelt páraáteresztő képességnek és a bőrbarát anyaghasználatnak köszönhetően mindig friss, száraz alvásélményt nyújt.
Magas hőfokon mosható, így kiváló választás allergiások számára is, akik számára a higiénia és a légáteresztés kiemelten fontos.
• Huzat: 100% pamut
• Töltet: 100% poliészter
• Könnyed, nyári komfort
Paplanválaszték – Minden évszakra ideális megoldás
▫️ Light paplan
Könnyű, vékony paplan – meleg lakásba, nyári használatra ideális.
▫️ Uno paplan
Közepesen meleg, átmeneti paplan – tavaszi és őszi időszakban tökéletes.
▫️ Duo paplan
Két réteg között levegőt záró, kiváló hőszigetelésű paplan – hideg szobába, téli hónapokra ajánljuk.
Paraméterek
| Moshatóság | 60°C |
| Kollekció | billerbeck |
| Huzat | 100% szőve mintázott pamut |
| Töltet/Mag | 100% poliészter |
| Konfekcionálás | hálótűzés |
| Töltőtömeg | 600 g |
| Méret | 135/140*200 cm |




