DREAMY COOL kispárna
Ár:
11.500 Ft
| Párna keménységi foka: | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| "INTELLIGENS" SZÁLLAL TÖLTVE | |
|
|
|
Leírás
AA Dreamy Cool párnák könnyen kezelhető, jó mosástűrő darabok. A huzat anyaga PCM hőmérséklet stabilizátort tartalmazó szálbundával tűzött 100% pamut szövet.
Ötvözi a funkcionális szál töltet keverék sajátosságait, mint a megnövelt nedvességáteresztő képesség, amely tökéletes átszellőzést biztosít és elősegíti a magas kényelemérzetet az alvás során.
Könnyen kezelhető, mosható termékek, biztosítva ezzel a por és atkamentes környezetet.
Paraméterek
| Moshatóság | 40°C |
| Kollekció | Dreamline |
| Huzat | 100% pamut, Tűzőborda:"MAGIC FILL" PCM hőmérséklet stabilizátor anyaggal kezelt poliészter szál |
| Konfekcionálás módja | steppelt, cipzárral hozzáférhető töltet, tasakzáras |
| Töltet/Mag | 100 % PES golyó |
| Töltet súly | 250 g |
| Méret | 36*48 cm |




