LÉNA kispárna
Ár:
12.200 Ft
| Párna keménységi foka: | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| TERMÉSZETES FRISSESSÉG | |
|
|
|
Leírás
Léna kispárna kiváló minőségű, „okos” hőmérséklet-kiegyenlítő anyag felhasználásával készült, ezért a meleg nyári napokon is nagyszerű alváskomfortot biztosít. A párna hátulján egy cipzár található amin keresztül a párna töltetének a mennyiségét szabályozhatjuk. Azoknak ajánljuk akik a feszesre tömött párnákat kedvelik.
A párna hátulján egy cipzár található amin keresztül a párna töltetének a mennyiségét szabályozhatjuk.
Azoknak ajánljuk akik a tömöttebb párnát kedvelik, töltet anyaga: 80% poliészter golyó és 20% bambusz golyó.
Paraméterek
| Moshatóság | 40°C |
| Kollekció | Dreamline |
| Huzat | 100% szőve mintázott pamut, tűző bunda:fehérített len + PCM hőmérséklet stabilizátor szál keverék |
| Konfekcionálás módja | Leveles lián steppelés, szegőpánttal, cipzárral hozzáférhető töltet |
| Töltet/Mag | 80% poliészter, 20% bambusz golyó |
| Töltőtömeg | 250 g |
| Méret | 36*48 cm |




