LIMA Alpaka paplan
Ár:
83.900 Ft
| Melegtartó képesség | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Lima alpaka paplan töltete a Dél-Amerikában őshonos teveféle az alpaka gyapjából készült . | |
|
|
|
Leírás
LIMA Alpaka paplan 100% szőve mintázott pamut, huzatanyagának köszönhetően elegáns, kellemes megjelenést biztosít.
A 100% alpaka gyapjú felhasználásával komfortos, könnyű ugyanakkor meleg paplant kapunk. Az őszi-tavaszi átmeneti időszakra ajánljuk, illetve télen fűtött szobába.
Dél-Amerikában őshonos teveféle az alpaka. Az alpaka gyapja melegebb, és jóval könnyebb a juh gyapjánál, és szinte sohasem szúrós.
Kiváló nedvesség felvevő képessége egész éjszaka száraz érzést nyújt, még akkor is ha épp megizzadnánk. Tökéletes melegen tartó, hőmérséklet kiegyenlítő hatása kiváló alváskörülményeket biztosít a reumatikus megbetegedésben szenvedőknek is.
Paraméterek
| Kollekció | Dreamline |
| Huzat | 100% pamut szőve mintázott |
| Töltet/Mag | 100% ALPAKA GYAPJÚ |
| Töltőtömeg | 1400 g |
| Méret | 135/140*200 cm |
| Moshatóság | 30°C |




