Lotte len paplan
| Melegtartó képesség | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| EREDENDŐEN TERMÉSZETES ALVÁSKLÍMA - nyári paplan | |
|
|
|
Leírás
Lotte len paplan 100% fehérített len töltetet tartalmaz, amelynek tulajdonságai a pamutéhoz hasonlóak. A len nedvességfelvevő, párakiegyenlítő, gyorsan száradó képességét kihasználva kiváló nyári paplanok készíthetőek belőle. A paplanok tapintása hűvös érzetet kelt, ezért nagy melegben segíti a test hőszabályozását.
A len kifejezetten magas nedvesség-felvevő képességű, természetes töltet.
A Lotte len paplan extra könnyű, vékony nyári paplan, képes saját súlya egyharmadának megfelelő mennyiségű nedvességet felszívni, jól szellőzik és nagyon gyorsan szárad, így testünk a füllesztő, meleg nyári napokon is száraz marad. A paplan huzata puha tapintású, bőrbarát 100% pamut anyagból készült.
Könnyen kezelhető, allergiások részére is ajánlott.
Paraméterek
| Moshatóság | 30°C |
| Kollekció | billerbeck |
| Huzat | 100% pamut |
| Konfekcionálás módja | 6*9 háló tűzés |
| Töltet/Mag | 100% fehérített len |
| Töltőtömeg | 540 g |
| Méret | 135/140*200 cm |




