VIRGIN-SATIN kispárna
Ár:
21.300 Ft
| Párna keménységi foka: | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| KIVÁLÓ MINŐSÉG NÉMET MINŐSÉGI ALAPOKON! | |
|
|
|
Leírás
VIRGIN-SATIN kispárna töltete I. osztályú viziszárnyastoll és pehely 50% pehely tartalommal.
A párna lágy, selymes fényű pamut szatén huzattal rendelkezik, amely a szatén kikészítés miatt selymes tapintású és így egyedivé varázsolja a terméket.
A párna kiváló tartást ad a fejnek, rugalmas töltete révén könnyen formázható mégis keményebb alvási komfortot ad.
Természetes töltetet kedvelőknek ajánljuk, illetve azoknak akik szeretnének viszonylag tömöttebb párnán aludni.
VIRGIN-SATIN nagy- és középpárnák szendvicspárnák, melyek rendelkeznek egy támasztást adó belső maggal.
Paraméterek
| Moshatóság | 30°C |
| Kollekció | billerbeck |
| Huzat | 100% pamut-szatén |
| Töltet/Mag | fehér, I. osztályú víziszárnyas toll és pehely 50% pehelytartalommal (MSZ EN 12934) |
| Töltőtömeg | 300g |
| Méret | 36*48 cm |




