Borbála paplan
Ár:
95.800 Ft
| Melegtartó képesség | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| A KÉNYEZTETÉS HAGYOMÁNYA | |
|
|
|
Leírás
Borbála paplan magas minőségű pehely-toll töltetű termékek (50% libapehely és 50% toll) a kellemes és természetes alvási kényelmet a megfelelő melegséget biztosítják.
Kazettás varrástechnológiája révén jobban megtartja a meleget, és nem csúszik el benne a töltet. A paplan puhaságához a 100% pamut huzat is hozzájárul.
Melegebb téli paplan, hűvös szobába ajánljuk.
Paraméterek
| Moshatóság | 60°C |
| Kollekció | billerbeck |
| Huzat | 100% pamut |
| Konfekcionálás módja | 4*6 kazettás, 6*6 kazettás |
| Töltet/Mag | fehér, I.osztályú, lúdtoll és pehely, 50% pehelytartalommal (MSZEN12934) |
| Méret | 135/140*200 cm |
| Töltőtömeg | 1000g |




