EVOLÈNE párna
Ár:
11.500 Ft
| Párna keménységi foka: | ![]() |
| Töltetének típusa: | ![]() |
| Díszítettsége: | ![]() |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Természetes Alvásélmény | |
|
|
|
Leírás
Az EVOLÉNE kispárna töltete hajdinahéj, azoknak ajánljuk akik szeretik az erősebb támaszerővel bíró párnákat.
Évszázadokon át használt, jól bevált, hagyományos alapanyagok. A tiszta gabonahéj jól szellőzik és kényelmes alátámasztást biztosít alvás közben.
Az Evoléne párna nagyszerű megoldás azoknak, akik maguk szeretnék beállítani a fejtartásukat alvás közben.
Az ömlesztett hajdinahéj töltet kitűnően hagyja magát „idomítani” és párna elég nehéz ahhoz, hogy éjszaka helyben maradjon. A precízen tisztított hajdinahéj csak cellulózt tartalmaz, vagyis keményítőtől mentes ezért nem kell a nedves fermentációtól tartani.
Speciális párnák a természetes alapanyagok rajongóinak.
Csak a huzat mosható 40 C°-on.
Paraméterek
| Moshatóság | 40°C |
| Kollekció | billerbeck |
| Huzat | 80% pamut+20% poliészter |
| Belső párna huzat | 100% pamut |
| Konfekcionálás módja | Lenrosttal tűzött mosható huzatban. |
| Töltet/Mag | 100% hajdinahéj |
| Töltő súly | 1300g |
| Méret | 36*48 cm |




